Klimatizácia LG patrí medzi svetovo najlepšie klimatizácie na trhu. Značka LG je popredným výrobcom elektroniky a technológií využívajúcich prevratné riešenia, ktoré vás nesklamú. Klimatizácie LG sú moderné, jednoducho sa ovládajú, majú dlhú výdrž a poskytujú skvelý výkon. To všetko za priaznivé ceny.

V čom je klimatizácia LG výnimočná?

Klimatizácia LG vám zabezpečí pohodlie, ktoré vám pri používaní starších modelov klimatizácií chýbalo. Značka LG sa dlhodobo sústredí na vývoj moderných technológií a poskytovanie výrobkov maximálnej kvality pre svojich spotrebiteľov. Klimatizácie LG sú vyrábané vo viacerých prevedeniach. V závislosti od typu a veľkosti interiéru, v ktorom budú namontované LG vyrába kazetové klimatizácie i nástenné klimatizácie.

Výkonná klimatizácia je dnes súčasťou už takmer každého interiéru. Počas letných mesiacoch je využívaná na ochladzovanie interiérov, ale i udržiavanie stálej teploty v interiéri. Nie je totiž zdravé interiér príliš vychladiť, následne vypnúť klimatizáciu a keď sa priestor zas oteplí, opätovne ju zapnúť. I na to LG pri výrobe klimatizácií pamätá. Klimatizácie sú navrhnuté tak, aby boli schopné udržiavať vami určenú teplotu v interiéri. Klimatizácie LG môžete pohodlne ovládať i na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie vo vašom smartphone. Pokiaľ sa napríklad vraciate domov z práce, interiér u vás doma si môžete vychladiť už v predstihu a vrátiť sa do príjemného prostredia.

klimatizácia LG

S klimatizáciami LG dokážete priestory ochladzovať i vyhrievať

To, že klimatizácie slúžia na ochladzovanie priestorov je známe. Vedeli ste však, že s klimatizáciami LG dokážete interiéry aj vyhrievať do vami určenej teploty? Klimatizácia LG je navrhnutá tak, aby vám dokázala spoľahlivo slúžiť v lete i v zime. S príchodom neskorých jesenných dní, keď ešte nevyužívate vykurovanie sa zdroj tepla vždy zíde. Rovnako i s príchodom jari, kedy sú dlhé večery stále chladné. Práve tu je klimatizácia LG skvele využiteľná. Váš interiér dokáže zohriať do vami požadovanej teploty v krátkom čase, bez toho, aby ste museli spúšťať centrálne kúrenie.

Úlohu centrálneho kúrenia dokáže klimatizácia LG celkom zastúpiť i počas zimných mesiacov, avšak počas najchladnejších mesiacov je odporúčané prepojenie centrálneho kúrenia s vyhrievaním klimatizáciou. V prípade menších priestorov či kancelárskych priestorov klimatizácia LG celkom postačí počas leta i počas zimy. Ak ste sa práve rozhodli pre klimatizáciu LG, neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií, ako i montáž klimatizácie či prípadný servis klimatizácie. Naša  firma Klimachlad s.r.o. v Nitre je expertom na klimatizácie i chladiace zariadenia.