MitsubishiLGCarrierToshibaDuoVac

CENTRÁLNY VYSÁVAČ Nitra a okolie

Upratovanie a hlavne vysávanie nepatrí k obľúbeným činnostiam. Je to však práve vysávanie, ktoré je mimoriadne efektívnou formou upratovania. Pre kvalitný centrálny vysávač nie je problém pevná podlaha, koberec, schodište, zle dostupné miesta, elektronika, interiér auta alebo dokonca popol z krbu, dielne a pod.

Čo nám ponúka centrálny vysávač

– ponúka však niečo naviac! Pri použití tohto systému sa nevracia späť do priestoru, ani ten najjemnejší prach, upratuje sa iba s vysávačovou hadicou, je možné využiť celú radu nadstavcov, doplnkov a príslušenstva. Centrálny vysávač je pre užívateľov maximálne pohodlný a účinný! Je to skutočne nenahraditeľný pomocník každej domácnosti!

  • Vysávacia hadica nie je ťažká a pri dĺžke napr. 9 m postačí pri väčšine RD jedna alebo dve zásuvky na poschodí
  • Môžeme vysávať rôzne druhy povrchov – dlažba, plávajúca podlaha, schody, zle prístupné miesta, kreslá, sedacie súpravy alebo auto
  • Štrbinová zásuvka VACPAN je tradičný pomocník, ktorý sa zabudováva do soklov kuchynskej linky alebo skrine v zádverí
  • Zásuvka DRAWER VAC zabraňuje padaniu omrviniek a nečistôt z pracovnej dosky na zem
  • Samonavíjacia hadica VROOM udržuje čistotu tam, kde je nutné často upratovať. Stačí iba vytiahnuť hadicu, rychle upratať a znovu ju zasunúť
  • Hadica v stene je vždy pripravená na okamžité použitie a nezaberá žiadne miesto

Aký je CENTRÁLNY VYSÁVAČ:

  • šetrí svojím užívateľom čas
  • zvyšuje efektivitu upratovania
  • zhodnocuje nehnuteľnosť
  • predovšetkým však vytvára hygienické životné prostredie v domácnosti

Princíp centrálneho vysávača je pomerne jednoduchý. V garáži alebo technickej miestnosti je osadený sací agregát (navrhuje sa vždy podľa dĺžky potrubia) a od neho je potrubie rozvedené k jednotlivým vstupom (zásuvkám). Montáž sa dá zvládnuť za veľmi krátku dobu. Väčšinou je dobré obrátiť sa na renomovanú firmu, problémom nie je ani svojpomocná inštalácia. Nemenej dôležitý je výber konkrétnej, značky sacieho agregátu vysávača. Nami ponúkaná značka DuoVac je rokmi preverená. Pri výbere centrálneho vysávača Vám ochotne pomôžeme, kontaktuje našu firmu. 

KEDY JE NAJVHODNEJŠIE CENTRÁLNY VYSÁVAČ INŠTALOVAŤ?

Centrálny vysávač sa inštaluje v dvoch etapách. V prvej etape sa realizuje potrubný rozvod, v druhej etape sa osadzujú vysávačové zásuvky a nasávací agregát. 1. etapu je najvhodnejšie inštalovať v rámci hrubej stavby alebo pri rekonštrukcii. Vďaka dĺžke hadice (7 – 15 m) je možné pomerne ľahko inštalovať potrubie v už hotovom objekte. V tomto prípade je najvhodnejším miestom pre ťahanie potrubia nefunkčná komínová šachta. 2. etapu je možné uskutočniť prakticky kedykoľvek. Najčastejšie sa osadzuje nasávací agregát v priebehu sťahovania, problémom nie je ani neskoršia inštalácia. Príkladom, že centrálny vysávač je možné inštalovať ako v hrubej stavbe, pri rekonštrukcii, tak v hotovom objekte, je dom na obrázku.