MitsubishiLGCarrierToshibaDuoVac

Servis chladiacich zariadení Nitra a okolie


Vo firme Klimachlad sa zameriavame na projektovanie, distribúciu a montáž klimatizačných systémov, tepelných čerpadiel či centrálnych vysávačov. Potrebujete údržbárske alebo opravárske práce v nitrianskom okolí? V tom prípade ste na správnom mieste, pretože v našom repertoári služieb ponúkame kompletný servis chladiacich zariadení a kontrolu f-plynov.

Sme etablovaná firma, ktorá na trhu pôsobí už takmer dve desaťročia, spolupracujeme s overenými značkami a v oblasti kontroly fluróvaných plynov sme držiteľmi oprávnenia kategórie 1, čo nám dovoľuje pracovať s chladiacimi zariadeniami v plnom rozsahu.

Čo Vám v rámci servisu chladiacich zariadení ponúkame?

Pokazil sa vám nejaký druh chladiacej techniky? Ak áno a potrebujete služby týkajúce sa zariadení a systémov z oblasti priemyselného chladenia, tak ste na tom správnom mieste. Do našej práce spadajú opravy a údržby hneď niekoľkých druhov chladiacich zariadení – chilleri, teda vodné chladenie, chladiace a mraziace boxy. Naše služby zahŕňajú kompletný servis chladiacich zariadení a tiež servis klimatizačných systémov.

Ďalšou veľmi dôležitou úlohou v rámci zariadení a systémov určených pre chladiace účely je pravidelné kontrolovanie zamerané na únik takzvaných f-plynov. Pod pojmom f-plyny rozumieme fluórované plyny, ktoré obsahujú prakticky všetky chladiace zariadenia a kvôli ich negatívnemu dopadu na životné prostredie je ich množstvo a kontrola upravená európskymi vyhláškami.

V tejto oblasti sme držiteľmi oprávnenia kategórie 1. Vďaka tomu máme povolenie vykonávať spomínané kontroly v úplnom rozsahu zariadení, čo znamená, že v našom zábere sú malé prístroje s náplňou do troch kilogramov, ale špecializujeme sa aj na oveľa väčšie typy, ktoré majú náplň do 300 kilogramov.

servis chladiacich zariadení