Prečo prenechať montáž klimatizácie odborníkom? Pretože v budúcnosti môžete ušetriť čas, peniaze a aj nervy. Garantujeme správne umiestnenie klimatizácie, jej montáž (s minimálnym hlukom a prašnosťou) a následne bezproblémové fungovanie. Samozrejmé je profesionálne poradenstvo.

Montáž klimatizácie rýchlo a efektívne

Výber klimatizácie je prvým krokom k príjemnému osvieženiu v interiéri. Hneď po nej je dôležitá správna montáž, realizovaná v súlade s proporciami miestnosti či rozmiestnením nábytku, ako aj s ohľadom na komfortné ovládanie klimatizácie. Rozhodne sa neodporúča montáž klimatizácie tak, aby chladný vzduch prúdil priamo na vašu posteľ v spálni či pohovku v obývačke. Pri pravidelnom zapnutí v letných mesiacoch sa totiž vystavujete možnému nachladnutiu či nepríjemnému prievanu. Každopádne, aj keď na prvý pohľad vyzerá montáž klimatizácie jednoducho, opak je pravdou, a preto vždy túto činnosť zverte skúseným odborníkom. Tí zvyčajne prídu najprv osobne k vám domov alebo do firmy pozrieť si priestor, v ktorom sa klimatizácia bude inštalovať (niekedy stačí aj dobre nafotená miestnosť). Následne presne vedia, aké náradie, nástroje a množstvo materiálu si majú pripraviť pre úspešnú montáž klimatizácie. Sme držiteľmi potrebných certifikátov pre úspešnú montáž, autorizovaný servis a predaj klimatizačnej techniky.

montáž klimatizácie

Odborné poradenstvo pri montáži je samozrejmosť

Dôležitou časťou je správne umiestnenie vnútornej a vonkajšej jednotky klimatizácie. V tomto sa vždy poraďte s našimi odborníkmi. Oni vedia, že klimatizácia je namontovaná správne vtedy, ak je zabezpečená dobrá cirkulácia vzduchu v miestnosti. Štandardne trvá dôsledná montáž klimatizácie približne 2 – 3 hodiny (samozrejme, tento čas je orientačný). Usilujeme sa, aby bol celý proces čo najmenej hlučný a bezprašný. Po osadení klimatizácie skontrolujeme, či niekde nedochádza k úniku chladiacej náplne a spustíme ju. Vysvetlíme vám, ako ju správne používať s dôrazom na maximálny komfort obsluhy. Zodpovieme vám na akúkoľvek otázku týkajúcu sa obsluhy a používania klimatizácie, aby ste ju bez akýchkoľvek problémov vedeli ovládať presne podľa vašich aktuálnych potrieb a požiadaviek. Záleží nám na vašom pohodlí. Na záver jedna užitočná rada – nezabúdajte, že pri neodbornom svojpomocnom zásahu môžete klimatizáciu poškodiť. A jej nefunkčnosť vám s veľkou pravdepodobnosťou nebude uznaná vo forme reklamácie.