MitsubishiLGCarrierToshibaDuoVac

Parapetná klimatizácia Nitra a okolie

Parapetná klimatizácia Vám skvele poslúži ako náhrada radiátorov alebo iných klimatizácií

Parapetná klimatizácia nachádza svoje využitie v tých prípadoch, keď je inštalácia ostatných klimatizačných modelov kvôli priestorovej tiesni nemožná. Preto najčastejšie slúži ako náhrada nástennej klimatizácie. Jej konkrétne používanie je pomerne široké a nájde si uplatnenie na viacerých miestach, než len v obytných priestoroch.

Aké je využitie parapetných klimatizácií?

Tento konkrétny druh klimatizačných systémov je určený primárne do miestností so špecifickým a nepravidelným tvarom, kde by nástenné alebo podstropné klimatizácie len ťažko dokázali fungovať. Hovoríme hlavne o miestnostiach obdĺžnikového tvaru a so zníženým alebo šikmým stropom. Práve z toho nám vyplýva, že tento typ „klímy“ sa bude hodiť napríklad do podkrovných izieb a priestorov, keďže práve v nich dochádza často k spomínaným problémom s plafónom.

Ich využitie však nie je limitované len domami, ale používajú sa i ako klimatizácia v ľubovoľných miestnostiach bytu, v kanceláriách alebo v reštauráciách. Vo všeobecnosti sú určené do menších priestorov.

Aké sú vlastnosti parapetnej klimatizácie a čo Vám ponúkame?

Najväčšou výhodou týchto klimatizácií je ich plochý tvar, pretože po inštalácii sa nemusíte obávať, že by Vám zničili súčasný dizajn a vzhľad miestnosti, práve naopak. Ich tvar zaisťuje, že perfektne zapadnú. Ako už je z názvu príznačné, tak najčastejšie sa umiestňujú pod okná, respektíve pod parapety, čiže na spodnú stranu steny.

Vďaka tomuto umiestneniu dokážu v podstate nahradiť klasické radiátory. V našej ponuke nájdete overené značky ako sú LG, Toshiba či Carrier a vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k Vám dostane plne funkčný produkt s výborným výkonom distribúcie vzduchu v danej miestnosti.

parapetná klimatizácia - MFZ-KA-3