Novinky v technológiách klimatizácií

Vývoj a napredovanie technológie neobchádza ani klimatizácie. Rozhodujete sa pre inštaláciu do vášho objektu a neviete na čo všetko sa zamerať? Môžete sa pokojne obrátiť na nás. S výberom tej najvhodnejšej vám radi pomôžeme. Určite vám pri tom pomôže prehľad najväčších vychytávok vo svete klimatizácii, ktoré vás presvedčia, že dnes už dokážu skutočne takmer čokoľvek.

Ekologické klimatizácie na dosah

 Výrobcovia klimatizácii si uvedomujú svoj podiel zodpovednosti, ktorý majú voči našej planéte. Pri výrobe klimatizácii myslia okrem vášho pohodlia aj na naše životné prostredie, ktorého ochrana je dnes už skutočne nevyhnutná. Prinášajú nám preto klimatizácie s chladivom s označením R32. S ním výrazne znížite emisie CO2 vo vzduchu. Doba rozpadu chladiva R32 je taktiež nižšia ako pri bežných typoch chladidiel.

 Chladiaci výkon tohto chladiva je vyšší a efektívnejší. Klimatizácie, ktoré ho obsahujú preto nespotrebujú toľko chladiva ako je to pri starších typoch. Šetrí tak vašu peňaženku aj životné prostredie.

 Povedzte dosť nepríjemnému pocitu ofukovania

 Z rozhorúčeného mesta prídete domov a tešíte sa na to, ako si vďaka klimatizácii užijete konečne príjemnú teplotu. No neviete sa zbaviť pocitu, že vás vaša klimatizácia aj napriek správnemu umiestneniu stále nepríjemne ofukuje? Aj na to už existuje riešenie.

 K dispozícii sú typy klimatizácii, ktoré vytvárajú jemný a rozptýlený prúd vzduchu. Toto zabezpečuje ich špeciálny, vylepšený tvar a množstvo mikrootvorov na prednom paneli. Ani nebudete vedieť, že ju máte zapnutú a môžete si vychutnávať príjemne vychladenú miestnosť bez negatívnych vplyvov.

 Pokročilé funkcie, ktoré si zamilujete

 Výber správnej klimatizácie ovplyvňujú aj vaše požiadavky na ňu. Každý z vás môže klásť dôraz na niečo iné. Na riešenie vašich požiadaviek sa radi pozrieme. Klimatizácie v dnešnej dobe dokážu spĺňať aj tie najnáročnejšie požiadavky s ohľadom na vaše pohodlie. Nie je teda problém nájsť také, ktoré si dokážu regulovať teplotu bez vášho zásahu, prípadne také, ktoré obsahujú špeciálne filtre. Tieto ničia baktérie a vírusy a čistia vzduch od nečistôt.

 Vďaka tichému režimu sa už nebudete musieť obávať toho, že sa v noci nevyspíte. Naopak, spať budete v príjemne vychladenej miestnosti a to bez toho, aby vás pri spánku rušil zvuk klimatizácie. Pri odchode z domu ju môžete pokojne nechať zapnutú. Akonáhle totiž zistí, že v miestnosti sa nenachádza žiadna osoba, automaticky sa prepne do úsporného režimu. Po vašom návrate sa zas jej výkon vráti do plnej prevádzky.

 Smart klimatizácia na jeden klik

 Dnes je možné riadiť takmer všetko na diaľku. Stačí k tomu vaše smart zariadenie. Nie je teda prekvapivé, že tomuto trendu sa nevyhli ani klimatizácie. Nebudete k tomu potrebovať nič špeciálne. Postačí vám váš smartfón a pripojenie na internet.

 Na diaľku si tak viete následne vašu klimatizáciu zapnúť, nastaviť si požadovanú teplotu a čas zapnutia klimatizácie, overiť si, v akom režime práve beží a tiež ju vypnúť.

 Už ste sa pre inštaláciu rozhodli, no stále váhate, ktorá z dostupných klimatizácii najlepšie splní vaše požiadavky? Neváhajte sa na nás obrátiť. Spolu nájdeme pre vás ideálne riešenie, vďaka ktorému si budeme môcť užívať komfort.