MitsubishiLGCarrierToshibaDuoVac

Klimachlad

Klimatizácie, tepelné čerpadlá, centrálne vysávače, servis chladiacich zariadení v Nitre a Nitrianskom kraji

Vitajte na stránke spoločnosti KLIMACHLAD, s.r.o. – spoločnosti, ktorá sa zaoberá projektovaním, distribúciou a montážou klimatizačných zariadení, tepelných čerpadiel, centrálnych vysávačov, a rekuperačných jednotiek.

Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002. Firma vznikla za účelom riešenia požiadaviek v oblasti dodávky, montáže, servisu klimatizačných a chladiacich zariadení, a centrálnych vysávačov. Neskôr sme naše služby rozšírili o oblasť tepelných čerpadiel, rekuperácií a uskutočnili prechod na s.r.o. Spolupracujeme s poprednými dovozcami značiek klimatizácií ako sú LG, TOSHIBA, CARRIER.

Tieto značky sa nám osvedčili po dlhoročných skúsenostiach svojou spoľahlivosťou a kvalitou. Našim klientom ďalej ponúkame tepelné čerpadlá značiek LG a TOSHIBA, a renomované centrálne vysávače značky DuoVac. V neposlednom rade rekuperácie značky LG. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis nami namontovaných zariadení. Ďalej našim zákazníkom ponúkame servis a dodávku v oblasti chladiacich zariadení (priemyselné boxy, vitríny, a pod.).

Zárukou našej odbornosti, je pravidelná účasť na školeniach a sme držiteľmi certifikátu o odbornej spôsobilosti na nakladanie s fluórovanými skleníkovými plynmi. Našim zákazníkom taktiež ponúkame kontrolu chladiacich a klimatizačných zariadení podľa nariadenia (ES)č.517/2014/EU a zákona č.286/2009 Z.z. a vyhlášky 314/2009 Z.z.