Klimatizácia, ktorá definuje váš domov

Každý domov je niečím špecifický a ten váš určite nie je výnimkou. Vyskladali ste si ho tak, aby vás v ňom každý kúsok nábytku vystihoval. Na to myslia aj výrobcovia klimatizácii. Nejde už len o vaše pohodlie, ale aj o to, aby dokonale dizajnovo doplnila vaše bývanie. Spolu dokážeme vybrať kúsok, ktorý k vám zapadne ako kúsok skladačky.

Klimatizácia, ktorá dizajnovo doplní váš domov

 

V našej ponuke nájdete skutočne široký a pestrý výber rôznych typov klimatizácii. Pre správne zvolený dizajn je potrebné vedieť aj to, na aké miesto plánujete klimatizáciu umiestniť.

Najčastejšie používanou je nástenná klimatizácia. Jej výhodou je, že vyžaduje minimálne požiadavky na stavebné úpravy. Viete ju umiestniť prakticky na akúkoľvek stenu vo vašom domove.

Ak je váš dom alebo byt ešte len v štádiu stavby alebo prerábania, odporúčame vám kazetové klimatizácie. Tieto vyžadujú väčšie stavebné úpravy, a preto je fáza prerábky ideálna pre ich použitie. Celé telo jednotky je ukryté v medzistrope, čím sa stáva úplne nenápadnou. V tejto fáze prípravy vášho bývania je riešením aj potrubná klimatizácia. Inštaluje sa pod strop alebo do medzistropu, čím opäť ušetríte miesto na stene.

V prípade, že potrebujete vyriešiť klimatizáciu bez toho, aby sme ju umiestnili na niektorej zo stien a prerábanie máte tiež už dávno za sebou, nemajte obavy. Ideálnym riešením pre vás budú parapetné klimatizácie. Hlavná výhoda spočíva v ich rozmeroch. Sú tak štíhle, že ich dokážeme bez problémov nainštalovať pod okenné parapety.

Neváhajte sa na nás obrátiť. Prehodnotíme vaše možnosti a navrhneme pre vás ideálne riešenie s ohľadom na všetky vaše požiadavky.

Hľadáte niečo naozaj špeciálne? Aj pre vás máme riešenie

Spoločnosť LG, ktorej výrobky u nás tiež nájdete, prišla s jedinečnými dizajnovými klimatizáciami. Rada ARTCOOL od tohto výrobcu vyniká skutočne krásnym dizajnom. Ten vás upúta hneď na prvý pohľad. Dominuje jej netradičný tvar a sklenený povrch. Iste uznáte, že takýto kúsok sa bude vo vašom domove doslova vynímať.

No nezostali len pri tomto a dizajnérske umenie posunuli ešte ďalej. Svedčí o tom rada ARTCOOL GALERY. Pri prvom pohľade na túto klimatizáciu vám ani nenapadne, že sa pozeráte na klimatizačnú jednotku. Na stene totiž bude namiesto štandardného predného panelu visieť vaša fotografia alebo obraz, ktorý si vyberiete. Klimatizácia má štvorcový tvar a disponuje čelnou výklopnou plochou. Práve vďaka tejto ploche si môžete fotku alebo obrázok kedykoľvek vymeniť.

Ak hľadáte klimatizáciu, ktorá bude naozaj definovať váš domov, sme si istí, že vás táto možnosť oslovila. Pokojne nás kontaktujte a naši odborníci vám so všetkým pomôžu. Jedinou vašou starosťou bude to, akú fotku použijete.