Upratovanie, čistenie domácnosti, či konkrétne centrálny vysávač nie je práve téma, ktorá je obľúbenou súčasťou našich životov. Téma, skôr nevyhnutná pre náš dennodenný cyklus. S kompromisom pohodlia a čistoty prišiel na trh centrálny vysávač. To zaručene! Okrem Vašeho pohodlia, sa spolieha na šetrenie životného prostredia a napriek vstupnej investícií Vám peňaženka z dlhodobého ekonomického hľadiska povie svoje “áno”.

Na aký princíp funguje centrálny vysávač?

Centrálny vysávač by nemal trpieť o núdzu v žiadnej ekologickej domácnosti. Niekoľkoročné pôsobenie na trhu nám poskytlo realizovanie stoviek projektov. Sme spoločnosť Klimachlad s.r.o., ktorá Vám rada vyplní nezáväznú cenovú ponuku priamo aj na počkanie. Okrem iného Vám ochotne pomôžeme taktiež aj z iných hľadísk akými sú klimatizácia, tepelné čerpadlo, či servis chladiacich zariadení.

centrálny vysávač

centrálny vysávač

Princíp je naozaj veľmi jednoduchý. Vo Vašej nehnuteľnosti sa nachádza určite technická miestnosť, alebo v respektíve garáž, kde môžete usadiť sací agregát. Sací agregát v jednoduchosti môžeme pomenovať, ako skrinku na hromadenie odpadu z vysávača. Od agregátu sú odvodené potrubia a vývody k daným zásuvkám v domácnosti a tam sa už napája známa hadica z centrálneho vysávača. Montáž týchto zásuviek, alebo teda vstupov a montáž konrétneho agregátu vôbec nie je časovo ani technicky náročná. Zvládnete to aj sami, alebo Vám s radosťou poradíme. V jednoduchosti potrebujete tzv. jednu “skrinku” na hromadenie nečistôt, ľahkú hadicu cca dlhú 9 metrov, no a už len vstupy kde hadicu vsuniete a nech sa páči jedným ťahom povysávate pokojne aj celú domácnosť. Promtné, šetriace, ekologické!